12 травня 2017 р.
На Волині відбулися регіональні відбірні змагання V Всеукраїнської спартакіади «Сила духу»

11 травня на базі спортивного комплексу фізкультурно-спортивного товариства «Спартак», що у місті Луцьку, відбулися відбірні регіональні змагання п'ятої Всеукраїнської спартакіади серед потерпілих на виробництві «Сила духу».

Начальник управління виконавчої дирекції Фонду Григорій Стахів зачитав учасникам та гостям змагань вітання директора виконавчої дирекції Фонду Валерія Акопяна.

Перед початком змагань перед учасниками та гостями змагань виступили юні гімнастки фізкультурно-спортивного товариства «Спартак».

У змаганнях з армспорту у ваговій категорії до 70 кг перемогу виборов Олександр Климюк з міста Володимир-Волиський, у ваговій категорії понад 90 кг переможцем став Василь Качула з міста Камінь-Каширський.

У бомбаскеті перше місце серед чоловіків посів представник міста Ківерці Юрій Киричук, а серед жінок перше місце дісталося ковельчанці Оксані Кожиній.

У гирьовому спорті у ваговій категорії до 90 кг найсильнішим виявився представник міста Луцька Віталій Костечко, а у ваговій категорії понад 90 кг - Леонід Пархомчук з Ковеля.

У дартсі найвлучнішими були: у жінок - Ніна Бірюкова з Рожищ, а у чоловіків - Віктор Коваленко з Нововолинська.

Серед тенісистів переможцем змагань серед жінок стала представниця Ковеля Олена Кальчук, а серед чоловіків Анатолій Медведюк з Каміня-Каширського.

Найкращим шахістом став представник шахтарського міста Нововолинськ Степан Світящук.

У загальнокомандному заліку третє місце виборола команда м. Ковеля, друге місце посіла команда м. Луцька, а перемогу здобула команда м. Нововолинська.

Переможці та призери змагань отримали медалі, грамоти та кубки.

Змагання пройшли у дружній спортивній атмосфері.